Serwis 24

Request a Call Back

Serwis 24

Aby zapewnić prawidłowe działanie urządzeń oferujemy profesjonalny serwis w zakresie gwarancji jak i serwisu pogwarancyjnego urządzeń:

Chłodniczych
Klimatyzacyjnych
Rekuperatorów
Systemów wentylacyjnych
Agregatów chłodniczych
Chillerów

Dokładamy wszelkich starań, aby urządzenia działały prawidłowo. Usługi serwisowe prowadzone są na najwyższym poziomie, przez profesjonalny personel posiadający wymagane kwalifikacje.

W ramach serwisu wykonujemy następujące czynności:

Regulacja
Uzupełnianie freonu
Wymiana/czyszczenie filtrów
Drobne naprawy
Przeglądy techniczne
Pomiary wydajności oraz sprawności
Pozbywanie się nieszczelności
Testy

Utrzymanie ruchu
Usługa utrzymania ruchu jest najbardziej kompleksowym podejściem do kwestii serwisu. Polega na zabezpieczeniu ciągłości funkcjonowania instalacji chłodniczych oraz klimatyzacyjnych poprzez sprawowanie stałego nadzoru technicznego, w tym dokonywanie przeglądów serwisowych, regulacji, konserwacji i drobnych napraw bieżących. Stała, profesjonalna opieka techniczna sprawowana przez naszych serwisantów gwarantuje szybkie wykrywanie wszelkich nieprawidłowości oraz „początków” awarii. Pozwala to zminimalizować zagrożenia, jakie niesie za sobą niespodziewana, poważna awaria układu chłodniczego, wiążąca się często ze znacznymi stratami finansowymi. Proponowana Usługa jest przez nas realizowana na zasadach outsourcingu. Umożliwia to Państwu optymalizację kosztów, poprzez eliminację potrzeby zatrudniania własnych specjalistów.

 

Umowy serwisowe
Podpisanie umowy serwisowej gwarantuje Państwu pierwszeństwo w realizacji zgłoszonych napraw. Ma to istotne znaczenie w okresach wzmożonej awaryjności układów chłodniczych i klimatyzacyjnych (np. okresy letnich upałów).